Пеп: Надявам се да се борим във всеки мач така

Пеп: Надявам се да се борим във всеки мач така

Треньорът на Барса остана доволен от своите играчи, въпреки равенството 0:0 с Виляреал, което отдалечи каталунците на 7 точки от лидера в Примера Реал (Мадрид)

Треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола отказа да обвини играчите за равенството 0:0 с Виляреал във вчерашен мач от 20-ти кръг на испанската Примера Дивисион. Каталунците не успяха да отбележат дори и едно попадение срещу изключително слабия през този сезон тим на "жълтата подводница".

 

"Играхме много добре и тичахме много. Надявам се да се борим за всяка точка така, както го направихме днес. Играхме силно, не виня никого за равенството. Искам да кажа на футболистите, че ще се борим докрай. Сега трябва да спечелим всеки оставащ мач от първенството", заяви Гуардиола след хикса. 

 

"Да бъдем на пет точки зад Реал е по-добре, отколкото на седем. На нас ни липсваше късмет пред вратата на противника, но все пак аз съм доволен от свършената работа през миналата седмица. Не смятам, че имаше умора от мача с Белия балет. Изиграхме брилянтен мач, но Виляреал е от отборите, които се справят много добре, когато пред тях има свободни пространства", добави специалистът. 

Левандовски засили слуховете, че си тръгва от националния отбор

Капитанът на Полша Роберт Левандовски загатна за евентуално прекратяване на кариерата си в националния отбор след неуспеха на страната да се класира за Световното първенство през 2026 г., което вероятно бележи края на една ера за най-добрия голмайстор в историята на тима

Нова оставка в италианския футбол, този път от Буфон

Бившият вратар се отказа от поста ръководител на делегацията на националния отбор

Арне Слот коментира предстоящите мачове на Ливърпул

„Надявам се и очаквам да бъдем отборът, който бяхме срещу Галатасарай“

Селекционерът на Норвегия коментира възстановяването на Йодегор

„Уверен съм в него“, заяви Столе Солбакен

Треньорът на Дортмунд уверен, че Шлотербек ще преподпише

Миналата седмица бранителят категорично отрече слуховете, че е близо до нов договор с Борусия

Шефът на футбола в Италия хвърли оставка

След провала на националния отбор в световните квалификации