Ети Стефанова с трета победа на турнира в Доха

Ети Стефанова с трета победа на турнира в Доха

Българката победи с белите фигури Александър Сейб от Германия

Антоанета Стефанова спечели партията си от седмия кръг на шахматния турнир „Катар Мастърс Оупън“ в Доха, Катар с награден фонд 130 000 долара, съобщава сайтът на състезанието.

Българката стигна до третия си успех на турнира, след като победи с белите фигури Александър Сейб от Германия. Сейб се предаде след 36-ия ход.

След седем партии Стефанова е с актив от 3 точки.

Днес обявяват Спортист на Балканите, Карлос Насар и Алекс Николов сред номинираните

Резултатите в 52-ото издание на анкетата на Българската телеграфна агенция "Спортист на Балканите" за 2025 година ще бъдат обявени днес на специална церемония от 16.00 часа в София

Сестри по оръжие със 17 Олимпийски игри и 8 медала!

Няма изстрел, който може да разбие приятелството на Мария Гроздева и Нино Салуквадзе

България е европейски шампион по бадминтон

Бихме Дания на финала в Истанбул

Шефът на европейската спортна стрелба: Направихте фантастично първенство! Изстрел в десетката! 10.9!

България прие Европейско първенство по спортна стрелба за първи път от 30 години

Със сребро за България завърши Европейското по спортна стрелба в Бургас

Стрелците ни спечелиха общо 7 медала – 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови

Сребро за българското трио на  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Виктор Бонев, Дамян Илиев и Петър Иванов спечелиха сребърен медал на трио при младежите до 21 години от Европейското първенство по спортна стрелба за младежи, юноши и девойки в Бургас.