Ангола остана без селекционер

Ангола остана без селекционер

Ремеу Филемон не се яви на работа след коледните празници

Анголската футболна федерация (ФАФ) освободи селекционера на националния отбор на страната Ремеу Филемон, който не се яви на работа след коледните празници. Той обаче отхвърли тези твърдения и обяви, че по-късно през седмицата ще даде пресконференция.

"Нещата трябва да бъдат изяснени с истината. И това ще се случи четвъртък или петък", каза той за националното радио. Истинските причини около раздялата между Филемон и ФАФ най-вероятно се крият в това, че треньорът не е получавал заплати в последните осем месеца.

Изгонен от Левски си намери отбор

Бразилецът ще играе в родината си

Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър