Тевес обжалва наказанието на Сити

Тевес обжалва наказанието на Сити

Висшата лига ще насрочи ново изслушване на играча и клуба

Конфронтацията между нападателя Карлос Тевес и неговия клуб Манчестър Сити няма край. Аржентинецът няма намерение да се дава без бой и ще обжалва наложената му санкция от 6 седмични заплати. Общата сума възлиза на над 1 млн. евро.

„Гражданите” наложиха наказанието, след като обвиниха Тевес, че не изпълнява задълженията си към клуба заради дългия си престой в родната Аржентина. Конфликтът между Тевес и клуба започна, когато той отказа да загрява по време на мача от Шампионската лига с Байерн в Мюнхен.

Тевес отнесе случая до Висшата лига и наказанието му бе намалено само на 800 хил. паунда. Сега Лигата ще насрочи ново изслушване, като то може да се забави дори до края на следващия месец.
ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе!

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана

Гасперини: Близо сме до целта

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини изрази задоволството си след успеха с 2:0 над Лацио в дербито

Винисиус спаси Реал Мадрид от нов резил срещу закъсалия Севиля (ВИДЕО)

Реал Мадрид постигна трудна победа с 1:0 като гост на Севиля в двубой от 37-ия кръг на испанската Ла Лига

Нюкасъл запрати със страшна сила Уест Хем към Чемпиъншип (ВИДЕО)

„Свраките“ удариха „чуковете“ с 3:1 във Висшата лига

Спалети: Не сме погубени

Наставникът на Ювентус Лучано Спалети беше категоричен, че не бива да се драматизира след загубата от Фиорентина с 0:2, която драстично намали шансовете на тима да се класира за Шампионска лига