Левски смачка ЦСКА като гост

Левски смачка ЦСКА като гост

Отборът на Левски успя да се наложи с категоричното 3:0

Отборът на Левски Волей успя да се наложи с категоричното 3:0 гейма  (15 : 25)(20 : 25)(22 : 25)   като гост на ЦСКА в мач от държавното първенство по волейбол за жени. Срещата бе част от 10-ти кръг на надпреварата, а "сините" волейболистки демонстрираха страхотна увереност в отиграванията си.

 

Левскарките взеха лесно първия гейм с 25:15, а във втория и третия се наложиха съответно с 25:20 и 25:22. Съдии на срещата в зала "Васил Симов" в София бяха Ваклин Ваклинов и Николай Колев. 

 

В друга среща от 10-ти кръг на ДП, играна вчера Спартак Интерком Груп победи Славия - СУ с 3:0 гейма като (25 : 17) (25 : 8)(25 : 18) домакин. Срещата бе изиграна в "Зала Спартак" в град Варна. 
 

Федерацията по волейбол определи селекционерите на три национални отбора

Българската федерация по волейбол взе важни решения по време на заседание на Управителния съвет.

Алекс Николов и Лубе пак паднаха от поляци (ВИДЕО)

Полският Алурон КМС Варта Заверче разби италианския Лубе Чивитанова с българина Александър Николов в състава с 3:0 гейма (25:22, 25:18, 26:24) като домакин и взе четвъртфиналната серия в Шампионската лига за мъже с 2-0 победи

Левски отнесе ЦСКА с 3:0 в първия полуфинал за Суперлигата (ВИДЕО)

Левски разби ЦСКА с 3:0 гейма (25:19, 25:19, 25:20) в своята зала „Левски София“ в първи мач от полуфиналната серия във волейболната Суперлига

Разкриха подготвителния план на България за Лига на нациите

Мъжете ще се готвят в Самоков, докато жените в София

Страхотни! България U18 е на ЕвроВолей 2026 след 3 от 3 в София! (ВИДЕО)

Националният отбор на България за девойки до 18 години се класира за ЕвроВолей 2026 в Латвия и Литва през юли, след като спечели първото място на квалификацията, на която страната ни беше домакин

ЦСКА сломи Берое в решаващия мач и е на полуфинал (ВИДЕО)

“Червените” ще срещнат Левски в спор за място на финала