Индиана Пейсърс изненада Далас като гост

Вижте всички резултати в НБА

Отборът на Индиана победи шампиона Далас с 98:87 като гост в мач от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация (NBA) на САЩ и Канада.

Пол Джордж наниза 7 тройки и завърши с рекордните в кариерата си 30 точки, с което помогна на Индиана да запише първи успех в Далас от осем години.

Дирк Новицки беше най-резултатен за тексасците с 30 точки, което е най-доброто му постижение за сезона.

Дуейн Уейд реализира 26 точки, а Маями се наложи над домакина Филаделфия с 99:79.

Звездата на гостите ЛеБрон Джеймс завърши с 19 точки и 12 борби. Двубоят беше оспорван до началото на четвъртата част, когато след серия от 15 безответни точки Маями реши нещата в своя полза.

Тадеус Йънг завърши с 16 точки за домакините, които прекъснаха серия от четири поредни победи.

Вижте всички резултати от играните тази нощ срещи от първенството на Национална баскетболна асоциация на САЩ и Канада:

Тимбъруулвс разби Нъгетс с 115:70

Балкан надви Черноморец и се класира на финал в мач номер 4 (ВИДЕО)

Ботевградчани бяха непоколебими с 94:78 и спечелиха серията с 3:1

MVP на НБА Никола Йокич вкара 40 точки и доближи Денвър до финала на Западната конференция