В Германия са на 100% убедени, че Гуардиола отива в Сити

В Германия са на 100% убедени, че Гуардиола отива в Сити

„Нашите източници са повече от сигурни в това”, обяви журналистът Ули Колер

Хосеп Гуардиола ще продължи кариерата си в Манчестър Сити от лятото. Това обяви журналистът от Sky Sport Germany Ули Колер.

 

„Нашите източници са на 100% сигурно, че Хосеп Гуардиолла ще стане мениджър на Манчестър Сити след края на този сезон”, каза Колер.

 

Самият специалист обяви, че има желанието да поеме клуб от Висшата лига, но не назова име на отбор от Острова. 

 

"Не съм от треньорите, които остават по 30 г. в един отбор. Не искам да оставам в Байерн, докато ми кажат: "Пеп, стига толкова, тръгвай си." Искам да опозная нови градове, нови стадиони и нови ресторанти. Имам нужда от промяна. Тя е голям шанс и за клуба! Може би е по-добре, че си отивам. Включително и за журналистите...", каза още Гуардиола.

Арсенал привлича Влахович от Ювентус със свободен трансфер

Арсенал проявява интерес към нападателя на Ювентус Душан Влахович пише "Мундо Депортиво".

Дани Карвахал напуска Реал Мадрид

Капитанът на Реал Мадрид - Дани Карвахал, ще напусне в края на сезона на испанската футболна Ла Лига, съобщиха от „Кралския клуб“.

Хари Кейн готов да подпише нов договор с Байерн Мюнхен

Хари Кейн е готов да обвърже дългосрочното си бъдеще с Байерн Мюнхен, но капитанът на националния отбор на Англия е поставил важно финансово условие за подписа си.

Има сделка: Моуриньо се разбра с Реал, остава само подписът

Жозе се завръща в Мадрид

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп