Пике: Гуардиола е по-мотивиран отпреди

Пике: Гуардиола е по-мотивиран отпреди

От 2008 година, когато пое Барса, Пеп е достигнал с тима до 13 трофея

Защитникът на Барселона Жерар Пике заяви, че наставникът на тима Хосеп Гуардиола не губи мотивация дори и след всички постигнати успехи с клуба.

 

От 2008 година, когато пое Барса, Пеп е достигнал с тима до 13 трофея, включително две титли в Примера Дивисион и две в Шампионската лига. 

 

След края на сезона договорът на Гуардиола с каталунците изтича, но всички в състава очакват той да го поднови. 

 

"В момента виждам Гуардиола дори по-мотивиран, отколкото беше през първата си година тук. Откакто сме с Пеп тимът не спира да расте", заяви бранителят за испанските медии. 

 

"Вярвайте в нас. Другите трябва да печелят мачовете си, напрежението не е върху нас. Ще се борим до края. Трябва да играем винаги добре, няма значение дали на свой терен, или като гости", заяви Пике по повод битката за титлата в Испания, където Реал (Мадрид) е с удобен аванс пред вечния си съперник.

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

НА ЖИВО: Португалия - Хърватия 2:1

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка