Сензациите в пресата: Илиан Илиев опция за Литекс; Локо (Пд) иска Иван Стоянов, а Крумов тръгва за Полша

Сензациите в пресата: Илиан Илиев опция за Литекс; Локо (Пд) иска Иван Стоянов, а Крумов тръгва за Полша

Опция за поста сега е бил и бившият треньор на ловчанлии Ангел Червенков

Сензациите в пресата днес, вторник, 12 януари 2016 година:

Локомотив (Пд) е близо до привличането на бившия голмайстор на "А" група Иван Стоянов, твърди "7 дни спорт"

Племенникът на легендата Йордан Лечков е двукратен шампион с екипа на Лудогорец, където прекара  част от най-силните си години.  32-годишният нападателл за последно игра във втородивизионния Верея, след като напусна ЦСКА през лятото. Ако се стигне до договор с Локо, то Стоянов ще допълни колонията от бивши играчи на Лудогорец. На "Лаута" са вече бившите му съотборници Димо Бакалов и Емил Гъргоров.

Поляци отмъкват Крумов от Локо Пд, пише "Меридиан мач"

Титулярният десен бек на Локо (Пд) Пламен Крумов е пред трансфер в Полша и може да напусне тима от парк "Лаута". Вчера още преди тренировката бранителят се появи на "Лаута", за да търси боса Христо Крушарски. Футболистът е примамван с оферта от втородивизионния Арка (Гдиня). Тимът се бори за класиране в Екстракласа, като е на точка от лидера Висла (Плоцк), където се състезава бившият играч на „черно-белите" Димитър Илиев. Интересното е, че до момента Пламен Крумов е получил всичките си месечни заплати и не може да напусне „смърфовете" без финансов иск. Играчът дори проведе 30-минутен разговор със собственика Крушарски преди първата тренировка и се включи в заниманието по-късно. Ако бизнесменът реши да направи компромис, защитникът ще бъде пуснат без пари в Полша. Бившият играч на Локо (Сф), Берое, Левски и Славия е с най-много записани минути измежду съотборниците си в срещите от началото на шампионата. В момента Локо (Пд) разполага само с един десен бек и ако Крумов бъде пуснат да си ходи, ще трябва да се търси алтернатива с ново попълнение. Мартин Кавдански може да играе на тази позиция, но той бе взет като опция за центъра на отбраната. Иначе Локо стартира подготовка с 23 играчи, сред които и новите попълнения Кавдански, Християн Попов, Веселин Марчев и Стефан Йоветковски.

Илиан Илиев вариант за треньор на Литекс, съобщава "Тема спорт"
Илиан Илиев е почти сигурният нов старши треньор на Литекс. Бившият наставник на Черно море, Берое и Левски ще поеме тима, ако той бъде оставен в А група от Изпълкома. Заседанието на ръководното тяло на БФС е утре от 15:00 часа. Главният мениджър на оранжевите Стойчо Стоилов вече потвърди, че новият треньор ше е българин. Преди пет години Илиев отново бе вариант за Литекс, но тогава бе предпочетен Любослав Пенев.

Опция за поста сега е бил и бившият треньор на ловчанлии Ангел Червенков. Той изведе отбора до титлата през 2010 година. В момента начело на оранжевите е Стамен Белчев, който през есента водеше втория отбор на Литекс, а после влезе в шаба на Люпко Петрович. За последно Илиан Илиев бе начело на анголския Инерклубе, като напусна през юни миналата година. Чаканият южноамерикански футболист ще пристигне на лагера в Гърция днес.

БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига