Кевин-Принс готов да разплаче Арсенал

Кевин-Принс готов да разплаче Арсенал

Ганайският халф се връща и обеща да даде най-доброто от себе си

Кевин-Принс Боатенг даде много поводи за оптимизъм в лагера на Милан преди осминафиналната битка с Арсенал. Ганаецът разкри, че е напълно възстановен от контузията си и чака с нетърпение срещата с „артилеристите” на „Сан Сиро” в сряда вечер.

24-годишният полузащитник страдаше от мускулен проблем и не е играл от загубата в дербито с Интер през миналия месец. По-рано тази седмица той поднови пълноценни тренировки, а вече обяви в Туитър, че се връща на терена за мача с лондончани.

„Готов съм за мача довечера и ще дам най-доброто от себе си... Форца Милан!”, пише възторженият африканец в социалната мрежа.

Новината е добре дошла за мениджъра на „росонерите” Масимилиано Алегри, който не може да разчита на Дженаро Гатузо, Алберто Акуилани и Александър Меркел в средата на терена.

Още не се знае дали бразилския нападател Алешандре Пато и стълбът в отбраната Алесандро Неста ще могат да вземат участие, защото и двамата до последно са под въпрос.

 

Виляреал би 10 от Хетафе

Виляреал победи Хетафе с 2:0 в мач от 15-ия кръг на Ла Лига.

Краев с гол при победа на Апоел Тел Авив

Българският национал Андриан Краев вкара едно от попаденията при успеха на тима си Апоел Тел Авив над Апоел Петах Тиква с 4:0 в 13-ия кръг на израелското елитно първенство.

Астън Вила удари лидера Арсенал (ВИДЕО)

Това бе първа загуба за "артилеристите" в последните 19 мача във всички турнири.

Дешан: Нашата група е една от най-предизвикателните на Мондиала

Селекционерът на Франция коментира жребия на "петлите"

Нагелсман: Ще се опитаме да спечелим и трите си мача от групата на Мондиала

Той подчерта, че Германия ще покаже уважение към всеки един противник

Скалони за групата на Аржентина на Мондиала: Трябва да бъдем концентрирани

Той не подценява противниците на страната му

Тухел с тежки критики към церемонията по теглене на жребия за Мондиал 2026

"Не ми харесва, можехме да минем и без всичко това", каза той

Проблем за Барса! Отборът не успя да излети за Севиля заради мъгла

Каталунците се сблъскаха с проблем още преди двубоя си срещу Бетис

Бразилия уреди два силни приятелски мача преди Мондиала, изправя се срещу Хърватия и Франция

Модрич и Мбапе ще тестват "Селесао"