Венци Христов: Левски е най-добрата оферта за мен

Венци Христов: Левски е най-добрата оферта за мен

Преговаряме, но те търсят по-добър, признава нападателят

Националът Венци Христов е все по-бли­зо до Левски. Това разкри самият футбо­лист пред „Меридиан Мач". Той призна, че води преговори с клу­ба и е въпрос на дни да стане окончателно ясно дали тои ще под­пише договор със „си­ните".

„Истина е, прегова­рям с Левски. Имам контакти и с други клубове, но „сините" са на дневен ред. Мис­ля, че ми е време да се прибера малко при семейството. За мен това е най-добрата оферта", разкри Хрис­тов.

Той категорично от­рече да е поставял ул­тиматуми на „сини­те".

„Това е несериоз­но, как може да се поставя ултиматум на клуб? А и как така до петък. Ами ако дото­гава, не съм си наме­рил сериозен отбор и Левски ме покани в събота, аз ще откажа, така ли? Това са глу­пости",   продължи Христов.

Той допълни, че на този етап разбирател­ство няма, защото се оглежда и за други възможности, а и на „Герена" открито са разкрили, че търсят по-добър вариант.

„В Левски мислят веро­ятно, че могат да на­мерят по-добър вари­ант. Това обаче не ме обижда или пречи по някакъв начин. Аз съм уверен в собствените сили, в това, което мога", завърши напа­дателят.

Така очевидно Левс­ки продължава да тър­си сериозен нападател от чужбина, след като не успя с таран от Ки­пър. Ако не се получи до лагера в Турция обаче, на „Герена" ще се обърнат към Венци Христов.

Косич: На терена ще дадем всичко за клуба и феновете

“Готови сме!”, заяви треньорът на Локомотив (Пловдив)

Шампионска нощ в синьо: Palms Bet с грандиозно парти в чест на „Левски" (СНИМКИ)

Palms Bet събра шампионите от „Левски“ за специален празник след историческата титла на клуба

БПФЛ с важна информация за феновете преди финала на Sesame Купа на България

Вижте какво информираха организаторите ден преди финалния сблъсък на "Васил Левски"

Спартак Вн получи тежък удар преди важния мач

Проблем възникна в центъра на защитата на Спартак Варна преди важния последен мач с Локомотив София в петък у дома

Черно море трепери за важен играч

В Черно море са притеснени за състоянието на Живко Атанасов

Средно по 5000 души на "Колежа" този сезон

Ботев Пловдив публикува данни за средната посещаемост на домакинските мачове на “Колежа”