Пеп продължава да "държи на тръни" Барса

Пеп продължава да "държи на тръни" Барса

Старши треньорът на Барселона Джосеп Гуардиола още не е решил бъдещето си. Това призна каталунският специалист на пресконференция преди утрешния мач с Валенсия

Старши треньорът на Барселона Джосеп Гуардиола още не е решил бъдещето си. Това призна каталунският специалист на пресконференция преди утрешния мач с Валенсия. "Още не зная дали оставам", категоричен беше Пеп. 
 
"Казвал съм го 20 пъти. Бих подновил за пет години, но не е толкова просто. Това  е личен въпрос, няма общо с институацията. Много пъти съм казвал, че на никое друго място няма да се чувствам толкова добре, колкото тук. Нужно е аз да го почувствам. Не мога да работя в толкова изискващ клуб, ако не съм убеден, че мога да дам цялата си енергия", довери наставникът на "синьо-червените", чийто договор изтича това лято. 
 
"Клубът ще ми постави крайна дата, ще говорим и ще трябва да реша. Сега обаче мисля за важното - Ла Лига и мачовете. Вече четири години сме заедно, всяко решение трябва да е добре премислено. Не искам да използвам клуба, трябва да правя нещо, което чувствам. Нужно ми е още време", аргументира се Пеп. 
 
"Ние сме на десет точки от Реал Мадрид и не можем да мислим за финали. Целта ни винаги е следващият мач", убедено заяви Гуардиола. Запитан защо не е присъствал на официалния обяд, Пеп отговори: "Не бях, защото не бях гладен. Не е нужно да обядваме показно, за да демонстрираме, че сме приятели".  
 
Барса приема Валенсия утре вечер от 22,30 часа наше време.  
Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон