Универсидад де Чили разгроми Годой Крус с 5:1

Бразилецът Жуниор Фернандес заби хеттрик в мрежата на аржентинците

Жуниор Фернандес отбеляза хеттрик при победата на Универсидад де Чили с 5:1 като домакин над Годой Крус (Аржентина) в мач от група 8 на турнира за Копа Либертадорес.

Бразилецът се разписа в 29-та, 45-та и 72-та минута на мача. Густаво Лоренцети и Анхело Енрикес добавиха по едно попадение за Универсидад де Чили. Леонардо Сигнали вкара почетния гол за гостите в 53-та минута.

Универсидад де Чили и Годой Крус имат по три точки актив след два мача. Атлетико Насионал от Колумбия е лидер в групата с 6 точки.

В група 7 Велес Сарсфийлд (Аржентина) победи мексиканския Чивас Гуадалахара с 3:0 и продължава без загуба.

За аржентинския тим Федерико Инсуа вкара два късни гола, а Мауро Оболо откри резултата в 68-та минута. Велес е начело в класирането с шест точки от два мача, а Чивас има само една точка актив.

Меси се завърна, но не вкара в САЩ (ВИДЕО)