Взривиха бивш шампион по борба във Варна

Взривиха бивш шампион по борба във Варна

Йордан Харасимов е бил взривен в колата си във Варна. Инцидентът е станал тази сутрин в района на Икономическия университет

Йордан Харасимов е бил взривен в колата си във Варна. Инцидентът е станал тази сутрин в района на Икономическия университет.
 
Разпознаването обаче е трудно, тъй като трупът е силно обгорял. Според предварителна информация на полицията има данни за умишлен взрив.
 
52-годишният мъж е откаран в Св. „Анна" в изключително тежко състояние. „Мъжът е бил с открита травма на корема. Подобни травми са несъвместими с живота", обясниха от Спешната помощ. Малко по-късно от шокова зала на болницата съобщиха, че мъжът е починал.
 
Йордан Харасимов е бивш шампион по класическа борба и дългогодишен председател на варненския клуб по класическа борба "Локомотив 93".
 
Районът на взрива - кръстовището по бул. „Княз Борис І" и „Цар Освободител", е отцепен и движението в участъка е само в едната лента.
 
Спряно е движението в посока спортна зала, както и в посока център от бул. „Приморски". Участъкът е заграден с полицейски ленти.
 
При взрива автомобилът се е ударил в светофарната уредба, която също е повредена.
 
Според информационната система ДАКСИ 52-годишният Йордан Харасимов е свързван с три фирми - „Харасимов" ЕООД, „Север-експорт" ООД, „Север-експорт 1" ООД, „Север-експорт 2001" ООД.
 
Харасимов бил сред най-крупните играчи на пазара на рапани и със сигурност е най-големият по Северното Черноморие.
Смесената двойка на България загуби в първия кръг на Световното първенство по бадминтон

Габриела Стоева и Евгени Панев отстъпиха на швейцарци

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване