Драма: Намушкаха Багата след меле в столично заведение

Драма: Намушкаха Багата след меле в столично заведение

Световният шампион по бойно самбо в критично състояние

Група от осем души с палки се е нахвърлила върху компанията, в която е бил борецът Благой Иванов – Багата, съобщиха за Агенция Фокус" от СДВР. В 5.10 часа тази сутрин е получен сигнал от "Пирогов" за настанен пациент Благой Александров Иванов – Багата, 25-годишен, със свободно проникваща рана. Оттам са уточнили, че мъжът е намушкан под мишницата, раната е много дълбока, стига до сърцето, състоянието му е критично, с опасност за живота и в момента го оперират. Пострадали са още двама души, инцидентът е станал в заведение на ул. "Граф Игнатиев" 12. 

Другите двама пострадали са 30-годишни, като и двамата са криминално проявени. В заведението са нахлули 7-8 души, които са били с палки, нахвърлили са се върху компанията. В мелето фактически е пострадал Благой Иванов – Багата и е бил намушкан. Употребено е било доста голямо количество алкохол. Установени са тези, които са били вътре в заведението, тепърва предстои техният разпит – за това какво се е случило, как точно е станало, за какво е възникнала свадата. Самият инцидент е станал за много кратко време. 

Досъдебното производство се води в 1 РПУ, група от СДВР е извършила огледа.

В ММА боевете Благой е непобеден. Той има седем мача, от които е печелил шест, а един е завършил без победител. Осен ММА борец, Иванов е и бивш самбист. Най-големият му успех е през 2008 година, когато печели бойната световна титла в Санкт-Петербург, Русия.

България с още една европейска титла в джудото (ВИДЕО)

Цветомир Вълков стана европейски шампион в категория над 90 килограма на Европейското първенство по джудо за кадети в Гран Канария (Испания).

Българин с титла от Европейско по джудо

Имаме и балкански първенец

Тайсън Фюри излиза на ринга срещу поляк на 24-и юли

Той ще се изправи срещу Мариуш Вах

Усик оваканти поясите в тежка категория

Украинската боксова звезда Олександър Усик обяви, че освобождава трите световни пояса, които притежава в момента

Владимир Кличко идва в София

Както президентът на Българска федерация бокс Красимир Инински вече анонсира в интервюто му миналата седмица, в България ще пристигне една от емблемите на боксовото семейство в световен мащаб – Владимир Кличко, съобщиха от БФБокс.

Треньорът на боркините с позиция след смъртта на Жанет Немет

Старши треньорът на националния отбор на България по борба за жени Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет.