Състоянието на Багата остава критично, очакват се усложнения

Състоянието на Багата остава критично, очакват се усложнения

В неделя Багата е претърпял шестчасова операция, сега е на командно дишане, съобщиха от "Пирогов”

Самбистът Благой Иванов-Багата, който беше прободен с нож рано в неделя, остава в критично състояние и на командно дишане, съобщиха от "Пирогов".

Преодоляно е шоковото състояние на Иванов, който беше приет в централна реанимация на болницата в неделя. Очакват се обаче усложнения в следствие на нараняването с нож, съобщи доц. Стоян Миланов, началник на централна реанимация.

В неделя Багата е претърпял шестчасова операция, осъществена от водещи хирурзи на Първа хирургична клиника на "Пирогов", посочват от лечебното заведение.

България с нови два медала от европейски турнир по таекуондо

Сребро и бронз за юношите ни в днешния ден

Наш таекуондист със сребро на турнир в Германия

Добър старт записаха българските таекуондисти в първия ден от международния турнир „Купата на президента“ в Германия, благодарение на изявите на Християн Георгиев.

26 медала спечелиха България от European Grand Prix Open Ramus E6 в София

Общо 26 медала - - 6 златни, 6 сребърни и 14 бронзови, спечелиха българските състезатели в отделните възрастови групи и теглови категории на турнира по таекунодо за юноши, девойки и кадети European Grand Prix Open Ramus E6 в София.

Осем медала за България в първите два дни на Балканското първенство по карате

Общо осем медала спечелиха българските състезатели до момента на Балканското първенство за деца до 14 години по карате в Истанбул.

Теодор Христов с доминантна победа на MAX FIGHT 65 (ВИДЕО)

Българинът с успех чрез технически нокаут

Слави Бинев бе преизбран за председател на Българската федерация по таекуондо

С пълно единодушие