Саха направи интересно разкритие - Фъргюсън се отнесъл с него "насилствено"

Френският нападател никога няма да забрави...

Нападателят на Тотнъм Луис Саха направи интересно разкритие от престоя си в Манчестър Юнайтед. Поводът е предстоящият неделен мач между „Спърс” и „червените дяволи”. Френският нападател никога няма да забрави, че сър Алекс Фъргюсън, когото Саха още нарича „шеф”, му се е накарал едно хубаво, въпреки че вкарал два гола на Евертън и то в едва втория си мач за Юнайтед.

Ситуацията се разиграва на почивката, когато Манчестър Юнайтед води с 3:0. „Когато се отправях към съблекалнята, се чувствах горд. Веднага щом седнах, бях събуден по един насилствен начин – сър Алекс ме накара да оглушея. Той крещеше. Изглеждаше ядосан и аз бързо разбрах защо – беше недоволен, защото водехме само с три гола на почивката. Беше ядосан от моите пропуснати положения и ми напомни, че това е най-високото ниво. Уау. Събудих се още по-бързо, когато 45 минути по-късно Евертън успя да изравни до 3:3. „Гудисън Парк” ревеше. И само Руун ван Нистелрой ми помогна да избегна кошмара с гол в добавеното време”, разказва Саха.

После обаче той казва, че с Фъргюсън имали топли отношения.

Саха бе повикан за контролата на Франция срещу Германия утре, защото се намира в добра форма.
Интер взе точката от Лацио в последната минута

"Нерадзурите" спасиха празника за получаването на Скудетото

Aртета: Всичко се случи, защото феновете започнаха да вярват

"Трябва да бъдем по-добри и да печелим", заяви мениджърът на Арсенал

Клоп спусна завесата си в Ливърпул с 2:0 над Уулвс (ВИДЕО)

Германецът си взе "сбогом" с Анфийлд по подобаващ начин

Аталанта със сигурност ще откупи Де Кетеларе

Белгиецът игра под наем от Милан през този сезон

Бесният Алегри ще съди Ювентус?

Специалистът беше уволнен два кръга преди края на сезона в Серия А

Огромна драма: Удинезе запази шансове за спасение с дузпа в 104-та минута (ВИДЕО)