Константинова-Бонтон остана на крачка от Топ 10 на ЕП в Мадейра

Най-опитната ни сърфистка остана на 11-а позиция

Ирина Константинова-Бонтон зае 11-о място на Европейското първенство по ветроходство за мъже и жени в клас RS:X в Мадейра, Португалия.

Най-опитната ни сърфистка остана на крачка от участие в „медал-рейса”, в който на 1 март стартираха най-добрите десет. Подготвящата се за четвърто поредно участие на Олимпийски игри състезателка на ЦСЯК „Академик” (София) завърши надпреварата с актив от 106 т. след единадесет гонки, на 11 т от заветното десето място.

Представителят ни при мъжете Йоан Колев закономерно се смъкна до ХХХVІІ-ма позиция, след като пропусна последните четири старта заради разкъсване на палеца на десния крак.

На Световното първенство в Кадис от 20 до 28 март Йоан Колев ще се опита да се пребори за останалите свободни квоти за Олимпийските игри в Лондон. Ирина Константинова-Бонтон взе виза за четвъртата си олимпиада на Световното в Нова Зеландия в края на 2011 г.

България завърши на 10-о място на Световната купа по фехтовка

Карлос Насар: Никога не бих предал хората, които ме подкрепят

„Отивам в Париж, за да зарадвам България“

Министър Глушков присъства на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“

Йоана Илиева и Олга Храмова във втория ден на Световната купа по фехтовка в Пловдив

Зам.-министър Петър Младенов награди участниците в спортния празник на училище „Питагор“