Палми Ранчев: Отборът вече не е само Тервел и Детелин

Палми Ранчев: Отборът вече не е само Тервел и Детелин

"Националният отбор вече не е само Тервел Пулев и Детелин Далаклиев, появиха се и нови звезди", обяви помощник-треньорът на тима Палми Ранчев.

"Националният отбор вече не е само Тервел Пулев и Детелин Далаклиев, появиха се и нови звезди", обяви помощник-треньорът на тима Палми Ранчев.
 
Днес боксьорът Стефан Иванов, който спечели купа "Странджа" през февруари, бе награден за най-добър спортист на месеца в традиционната анкета на пресклуб "България", а наставникът на националите Михаил Таков бе отличен за най-добър треньор. "С колегата сме се захванали с тежко предизвикателство, но не се оплакваме", сподели Таков. "Отборът участва на два турнира наскоро - във Финландия и Албания. Всички играха сърцато в Албания, но изпъкна представянето на Тервел. Сега отново ще разделим отбора на две и ще ходим на турнири в Чехия и Полша", обясни той.


"Националният отбор вече не е само Тервел Пулев и Детелин Далаклиев, на които всички разчитаха. Появиха се и нови звезди", коментира Палми Ранчев. Тервел Пулев публикациите в медиите, че се е отказал да се бори за олимпийска квота. "Аз казах, че ще бъде доста трудно, което е така, а видях заглавия, че едва ли не съм се предал и съм дал задна", обясни по-малкият брат на Кубрат.  

Този уикенд световният боен елит пристига в България: Бургас се превръща в арена на BRAVE CF 107!

На 1 август 2026 г. „Арена Бургас“ ще бъде епицентърът на бойните спортове в Европа

България с 5 медала от Световното по карате в Румъния

Световни шампиони станаха Даниел Дончев и Дара Йосифова

Джошуа спечели в драма, чака Фюри (ВИДЕО)

Британецът се върна от два нокдауна

Министър Керязов връчи почетни плакети на български боксьори

За отличното им представяне на Световната купа в

Българите се завръщат с два медала от международния турнир по бокс Бранденбург Къп

С бронзови отличия се поздравиха Максим Кирилов и Николай Иванов

Джошуа: Усик е най-добрият

Антъни Джошуа е забелязал слабости в представянето на Тайсън Фюри, докато наблюдаваше британския си съперник от първия ред на стадиона на „Тотнъм Хотспър“ през април