Юношите падат от Мексико на световното по хокей

Юношите падат от Мексико на световното по хокей

България записа трета загуба на световното първенство по хокей на лед за юноши до 18 години в дивизия III, група "А" в Зимния дворец в София. Днес българите отстъпиха с 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) от състава на Мексико

България записа трета загуба на световното първенство по хокей на лед за юноши до 18 години в дивизия III, група "А" в Зимния дворец в София. Днес българите отстъпиха с 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) от състава на Мексико.

Попадението за "трикольорите" бе дело на Мартин Талев в 13-ата минута на втората третина. Точни за мексиканския тим бяха Диего Ромеро, Рикардо Фернандес, Жан Кобо и Алехандро Оливър.

Във временното класиране България се намира на четвърто място с една победа и три поражения. Лидери до момента са Белгияи Нова Зеландия с по 12 точки.

В другите срещи по-рано днес Белгия разгроми Република Южна Африка със 17:1, а Нова Зеландия надигра Тайван с 4:1.

В последния пети кръг, който ще се играе в неделя, съперник на българите ще бъде Тайван.

Владимир Зографски издуха фаворитите във Висла

Българинът преодоля дистанцията от 128 метра

Валентина Димитрова в топ 25 на спринта в Йостерсунд

Милена Тодорова приключи на 49-о място

Марко Одермат спечели първото спускане за сезона в Бийвър Крийк (ВИДЕО)

Носителят на Големия кристален глобус с 3-та поредна победа

Олимпийската шампионка в спускането Корине Зутер ще бъде извън пистите за месец

Тя има мускулно разкъсване в крака

Скиорът Хинтерман се завръща на пистата, след като се излекува от рак

101-ият старт в кариерата на швейцарския състезател по ски алпийски дисциплини Нилс Хинтерман за Световната купа в спускането по-късно тази вечер ще бъде запомнящ се - първи за него, откакто се излекува от раково заболяване.

Александър Овечкин вкара два гола при победа на Вашингтон Кепиталс

Вижте резултаите от НХЛ

Условие от играчите на НХЛ за Игрите в Милано-Кортина

Играчите от Националната хокейна лига (НХЛ) може да не участват в Олимпийските игри през 2026 година, ако ледената пързалка в Милано не бъде завършена по стандартите на НХЛ.

Стана ясно кой ще носи факела преди откриването на Игрите в Милано

Съветникът в италианския футболен клуб Милан Златан Ибрахимович, лeгендарният защитник на Ювентус и Наполи Чиро Ферара и красивата футболистка на женския тим на Комо Алиша Леман бяха включени в списъка с факлоносци с огъня преди откриването на Зимните олимпийски игри в Милано и Кортина д’Ампецо .

Вашингтон постигна пета последователна победа в НХЛ

Вижте резултатите от НХЛ