Георги Илиев: Винаги когато изгонят някой некадърник от ЦСКА, ме пращат в клуба

Георги Илиев: Винаги когато изгонят някой некадърник от ЦСКА, ме пращат в клуба

Стойчо Младенов искал Майкъла в ръководството, за да му пази гърба, последният категорично отрече, че ще става шеф

Бившият футболист на ЦСКА Георги Илиев е гласен за място в управата на клуба, стана ясно вчера. В деня на 30-ата годишнина от паметната победа 2:0 над Ливърпул за КЕШ Стойчо Младенов е предложил Майкъла за изпълнителен директор.

Треньорът на „червените” иска доверен човек в ръководството, който да му пази гърба, твърдят запознати на „Армията”.

Малко вероятно е обаче да се стигне до тази ръководна промяна. Въпреки желанието на Младенов, към момента не е имало никакви разговори между Илиев и „Титан". По всяка вероятност няма и да има.

„7 дни спорт" потърси бившия железен защитник на ЦСКА за коментар. Той категорично отрече, че ще става шеф на „Армията”.

- Няма такова нещо, това са само слухове. Не знам кой и защо ги пуска в медиите. Винаги когато изгонят някой некадърник от ЦСКА, после ме пращат в клуба.

Не съм говорил с „Титан", така че няма какво да коментирам повече - заяви Георги Илиев, който преди време беше спряган за президент на червените, но преговорите с пернишките началници пропаднаха.

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София

Локо София подчини Ботев Пд след късна драма в "Надежда"(ВИДЕО)

"Железничарите" не изпуснаха победата

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда 0:2

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук

ЦСКА с най-доброто във Варна срещу Черно море

Вижте групата на "червените"

Годой изпревари Икарди и Лаутаро Мартинес

Леандро Годой е човекът под пара в ЦСКА, като в последните 3 мача той вкара общо 6 гола и е с основен принос за отличната форма на „червените“, които натрупаха 8 поредни победи във всички турнири и сега на „Тича“ се целят в девета

НА ЖИВО: Локо Сф - Ботев Пд 2:2

Първия съботен мач от програмата следете тук

Генчев предупредил от играчите си преди мача с Ботев Пловдив

Треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев е провел разговор с един от основните си футболисти преди домакинството на Ботев (Пловдив)