"Миньорите" пребиха "червените дяволи" у тях (видео)

"Миньорите" пребиха "червените дяволи" у тях (видео)

Шалке прегази с 4:1 Кайзерслаутерн

Отборът на Шалке направи нова важна крачка в битката си за класиране за Шампионската лига догодина, след като днес размаза аутсайдера Кайзерслаутерн с 4:1. Срещата се игра на стадион "Фриц-Валтер" и бе от програмата на 26-ия кръг на германската първа Бундеслига. 
 
Това бе цели 16-и мач поред без победа за "лаутерите", които за последно познаха вкуса на успеха на 22-и октомрви, когато надиграха с 1:0 у дома Фрайбург. 
 
В този мач обаче нещата стартираха отлично за "червените дяволи", които излязоха напред в резултата още в 3-та минута, когато Родней засече с глава центриране на Тиферт. 
 
След попадението "кралско-сините" натиснаха здраво и в 39-ата минута успяха да възстановят статуквото чрез Холтби, който се възползва от хубаво подаване на Хунтелаар. 
 
Още преди края на полувремето самият Хунтелаар направи обрата пълен в полза на гостите, след като в 45-ата минута завърши по прекрасен начин хубав пас на Фушс. 
 
В самото начало на втората част, в 51-ата минута, Раул покачи на 3:1, след като бе изведен на изгодна позиция от Фарфан. 
 
Крайното 4:1 пък оформи самият Фарфан, който бе намерен в наказателното поле от Холтби и с десния крак прониза за четвърти път Сипел. 
 
След успеха гостите се намират на 4-о място във временното класиране с актив от 50 точки, на цели 10 пред 5-ия Байер Леверкузен. Домакините от Кайзерслаутерн пък са последни с едва 20 пункта, на цели 6 от спасителния бряг. 
Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон