Берое с проблеми в защита преди мача с Литекс

Берое с проблеми в защита преди мача с Литекс

Мачът започва в 20:00 часа в Стара Загора

Треньорът на Берое Илиан Илиев има доста проблеми в защитата преди днешния мач сре­щу шампиона Литекс. Титулярната централна защитна двойка Дзаферович - Везалов са извън строя за дербито с оранжевите. Зелени­те пък в продължение на шест сезона нямат загуба от ловчанлии в Стара Загора, незави­симо в какво състояние се намират заралии. Именно в града на ли­пите е най- трудно за тима от Ловеч, сочи статистиката.
 
СХЕМАТА
Берое ще заложи на изпитаната досега схе­ма 4-5 -1. Емил Ангелов ще бъде оставен сам в атаката. 4-1-4-1 избира Стои­чков за днес. На върха на атаката ще е забит Светльо Тодоров.
 
КОНТУЗЕНИТЕ
Домакините няма да могат да разчитат на Ваня Дзаферович, кой­то е контузен, а Веза­лов е наказан. В лагера на ловчанлии няма контузени или наказани играчи.
 
В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ
Берое завърши 2:2 при гостуването си на Черноморец в Ьургас. Литекс пък победиха у дома Славия с 1:0.
Вангел Вангелов: Отстранихме наистина силен отбор като Карабах

„След края на мача влязох в съблекалнята, поздравих момчетата за сърцатата игра“

Стоичков с коментар за напрежението около организацията на Мондиала

Легендата на българския футбол Христо Стоичков коментира класирането на ЦСКА за следващия кръг на Лига Европа след драматичния успех над Карабах след изпълнение на дузпи.

Христо Янев: Насреща беше тим, който миналия сезон победи Бенфика и Челси (ВИДЕО)

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев изрази задоволството си от представянето на своя отбор след драматичния успех над Карабах след изпълнение на дузпи във втория квалификационен кръг на Лига Европа.

Тедор Иванов: Най-голямата ни цел е да достигнем до груповата фаза (ВИДЕО)

След драматичен двубой, решен след изпълнение на дузпи, ЦСКА отстрани Карабах и си осигури място в следващия кръг на Лига Европа.

ЛЕГЕНДАТА Е ЖИВА! ЦСКА напред в Европа! (ВИДЕО)

"Червените" отстраниха Карабах с дузпи

От Апоел след 2:2 с Лудогорец: Показахме дух и характер

„Конкуренцията в България са засили в последната година“