Радванска с убедителна победа в Доха

Радванска с убедителна победа в Доха

Номер 13 в схемата Каролине Возняцки отпадна

Поставената под номер 3 Агниешка Радванска преодоля третия кръг на турнира то тенис в Доха с награден фонд 2.8 милиона долара. Полякинята победи със 7:5, 6:1 срещу румънката Моника Никулеску. В първата част Радванска направи обрат до 7:5, след като изоставаше с два пробива.

Полската тенисистка е достигала до четвъртфиналите или полуфиналите в Катар общо пет пъти, но никога не е играла в мача за титлата. В следващия кръг на силния турнир Агниешка Радванска ще се изправи срещу победителката от двубоя между номер 9 Роберта Винчи (Италия) и участващата с "уайлд кард" Чагла Бюкакчай (Турция).

Номер 13 в схемата Каролине Возняцки, финалистка в Доха през 2011 година, отпадна в третия кръг след драматично поражение с 5:7, 7:5, 3:6 срещу непоставената рускиня Елена Веснина.

Кирьос: Ако бях играл с Надал на финала, щях да спечеля

Австралиецът обаче загуби битката за титлата на Уимбълдън от Новак Джокович през 2022 година

Юлия Стаматова загуби на полуфинал в Анталия

Българката допусна обрат

Григор Димитров започва новия сезон в Бризбейн

Той е двукратен шампион в турнира

Рускиня става австрийка, за да играе тенис

Анастасия Потапова, родена в руския град Саратов, ще се състезава за Австрия през следващия сезон на професионалния тенис тур за жени, съобщава агенция Ройтерс.

Диа Евтимова загуби във втория кръг на сингъл на турнир по тенис в Дейтона Бийч

Българката отстъпи пред поставената под номер 4 в схемата Франческа Пейс

Стаматова се класира за четвъртфиналите на сингъл в Турция

Юлия Стаматова се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.

Диа Евтимова отпадна на двойки, но бие на сингъл в Дейтона Бийч

Диа Евтимова се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей кортове в Дейтона Бийч (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара.

Диа Евтимова с победа в Дейтона Бийч

Предстои мач и на двойки

Юлия Стаматова с нова победа в Анталия

Българката премина първия кръг на сингъл и на двойки