Балотели се сби с Яя Туре, Сити иска да го продаде

Балотели се сби с Яя Туре, Сити иска да го продаде

Глоба от 160 000 паунда заплашва Супер Марио след грозните сцени в съблекалнята на стадион "Етихад"

 

Марио Балотели е в центъра на нова буря, след като се е спречкал със съотборника си Яя Туре в съблекалнята на стадион „Етихад”. Неприятната сцена се е разиграла след драматичното реми 3:3 срещу Съндърланд, което отдалечи „гражданите” от мечтаната титла във Висшата лига.

Туре и Балотели влезли в горещ спор помежду си, но свадата била прекратена от брата на Яя – Коло, който ги разтървал.

Халфът от Кот д’Иваор разкритикувал в лицето Супер Марио за поведението му на терена. Въпреки че Балотели вкара два от головете за Сити, неговите колеги били разгневени от начина, по който италианецът се изпокара с Александър Коларов за изпълнението на един пряк свободен удар през втората част.

Сега нападателят може да бъде глобен със 160 000 паунда за нарушаване на вътрешния правилник на клуба. „Дейли стар” обаче вярва, че глобата ще бъде най-малката грижа за Балотели, защото Сити ще се опита да го продаде за 24 млн. паунда и да се отърве от всички скандали около темпераментния играч.

 

Като по филмите: Белгия с магичен обрат над Сенегал (ВИДЕО)

“Червените дяволи” губеха с 0:2 до 85-ата минута

Борац обяви сериозен интерес към мача с Левски

От Борац Баня Лука обявиха, че интересът към предстоящия мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Левски е огромен.

Антонио Конте е готов да застане начело на Италия

С цел отново да застане начело на националния отбор по футбол на Италия, Антонио Конте има готовност да се съгласи на сериозно редуциране на финансовите си претенции.

Официално: ЦСКА 1948 обяви първи нов, подписа с тунизийски халф

Моатаз Земземи парафира с вицешампионите

Официално: Барселона преподписа с Андреас Кристенсен за още две години

Клубът анонсира новината в своите мрежи

Почетино: Не сме фаворити срещу Босна, те заслужават уважение

Селекционерът на САЩ похвали противника