Станаха ясни часовете на полуфиналните плейофи

Станаха ясни часовете на полуфиналните плейофи

Станаха ясни часовете на полуфиналните плейофи в Суперлигата, в които един срещу друг ще се изправят Пирин Балканстрой (Разлог) - ЦСКА (София) и Марек Юнион-Ивкони (Дупница) - Арда (Кърджали), съобщи пресцентърът на БФВ

Станаха ясни часовете на полуфиналните плейофи в Суперлигата, в които един срещу друг ще се изправят Пирин Балканстрой (Разлог) - ЦСКА (София) и Марек Юнион-Ивкони (Дупница) - Арда (Кърджали), съобщи пресцентърът на БФВ.
 
По регламент се играе до две победи от три мача, като домакин в първите двубои са отборите с по-предно класиране в шампионата. Феновете пък ще могат да проследят цялата серия между Пирин и ЦСКА в телевизионо излъчване по БНТ, като началото на всеки двубой ще бъде в 17:30 ч.
 
 Ето цялата програма за плейофите:
  04.04.2012 (сряда)
 Пирин Балканстрой - ЦСКА         17.30 часа
 Марек Юнион-Ивкони - Арда      18.00 часа
  07.04.2012 (събота)
 ЦСКА - Пирин Балканстрой         17.30 часа
 Арда - Марек Юнион-Ивкони      18.00 часа
 09.04.2012 (понеделник)
 Пирин Балканстрой - ЦСКА         17.30 часа
 Марек Юнион-Ивкони - Арда      18.00 часа
Бленджини пое женски клубен отбор

Старши треньорът на националния отбор на България по волейбол за мъже Джанлоренцо Бленджини, който наскоро поднови договора си с родната федерация до 2028 година, ще води и клубен тим в Италия.

Бленджини: Отказах няколко оферти заради България

Целта е да покажем най-добрата ни игра на ЕвроВолей 2026

Илия Петков: Силно се надявам усмивката ми да е още по-широка след Евроволей

„Аз лично съм повече от доволен от удължаването на договора на Бленджини“, заяви волейболният национал

Венислав Антов: Емоциите преди Европейското първенство са безгранични

Разпределителят Стоил Палев призна, че отговорностите са значително по-сериозни след спечелването на сребърните медали от Мондиала

Грозданов е доволен от работата с Бленджини

Капитанът на националния отбор по волейбол призна за умора преди началото на Европейското първенство

Бленджини: Има неща, върху които трябва да работим

Селекционерът остава съсредоточен върху класирането на България за олимпийските игри през 2028 година