Милан без трима основни футболисти срещу Фиорентина

Милан без трима основни футболисти срещу Фиорентина

"Вече съм готов да се върна в игра", заяви Касано

Милан ще бъде без трима основни футболисти в съботното си гостуване на Фиорентина от поредния кръг на Серия А. С контузии в тима са Алешандре Пато, Тиаго Силва и Марк ван Бомел.

Милан води в класирането с две точки преднина пред Ювентус. Дженаро Гатузо е пред завръщане на терена след повече от шестмесечно отсъствие заради проблеми с очите.

Нападателят Антонио Касано, който получи разрешение да се върне в игра след претърпяна операция на сърцето, все още остава извън състава.

"Страхувах се, че ще умра, а след като това премина, сериозно обмислях да се откажа от футбола. Вече съм готов да се върна в игра. Може би това ще стане в събота срещу Фиорентина", заяви Касано през италианските медии.

Вратар на Манчестър Сити с неясно бъдеще в клуба

Английският страж е твърда резерва за “гражданите”

Артета се оплаква от постоянните контузии

Мениджърът на Арсенал Микел Артета призна, че все по-големият брой контузии отслабва отбора му в битката за трофеи този сезон.ю

Ювентус изгуби защитник за един месец

Ювентус ще бъде без новото си попълнение Емил Холм в следващите няколко седмици, след като защитникът получи мускулна контузия

Конте след 2:2 срещу Рома: Заслужавахме повече

Антонио Конте смята, че неговият Наполи е заслужавал повече от мача с Рома от 25-ия кръг на Серия А, в който двата тима направиха равенство 2:2

Наполи на два пъти се върна и стигна до точката срещу Рома (ВИДЕО)

Двата тима навярно изгубиха напълно шансове в битката за Скудетото

Валенсия удари Леванте в градското дерби (ВИДЕО)

Битка от втората половина на класирането в Ла Лига