Селтик стана шампион за 43-и път

Селтик стана шампион за 43-и път

Селтик спечели 43-ата си титла на Шотландия и първа за тима в последните четири години, след като спечели гостуването на Килмарнък на "Ръгби парк" с 6:0

Селтик спечели 43-ата си титла на Шотландия и първа за тима в последните четири години, след като спечели гостуването на Килмарнък на "Ръгби парк" с 6:0.
 
Отборът на Нийл Ленън, който имаше нужда само от равенство, за да стъпи на върха през този сезон, си осигури успеха след отлично първо полувреме, в което паднаха първите четири попадения. 
 
Чарли Мългрю бе звездата на мача, след като вкара два от головете и направи головите асистенции за другите два гола, които реализираха Глен Лоовенс и Гари Хуупър през първата част. Джо Ледли направи 0:5 в последните секунди на мача, а Хуупър заби втория си гол секунди по-късно за крайното 0:6. 
 
Огромна агитка на Селтик присъстваше на стадиона, за да види как бившия тим на Стилиян Петров става шампион на Шотландия. 
 
"Келтите", които вече водят с 21 точки на Глазгоу Рейнджърс пет кръга преди края на сезона, спечелиха титлата на стадиона, на който за шампион на страната през миналия сезон бяха провъзгласени Рейнджърс. 
Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2!

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон

Левандовски засили слуховете, че си тръгва от националния отбор

Капитанът на Полша Роберт Левандовски загатна за евентуално прекратяване на кариерата си в националния отбор след неуспеха на страната да се класира за Световното първенство през 2026 г., което вероятно бележи края на една ера за най-добрия голмайстор в историята на тима