Азар: В Челси винаги мислим за трофеи

Азар: В Челси винаги мислим за трофеи

„Старая се винаги да мисля положително, въпреки всичко”, каза той

Полузащитникът на Челси Еден Азар сподели, че нагласата на „сините” за победи и трофеи не се е изпарила. Той добави, че винаги се опитва да мисли положително, въпреки всички критики.

 

„В Челси винаги мислим за трофеи. Винаги се стремим да обогатяваме колекцията си. Желанието на всички в отбора не се е изпарило. Трябва да се готови за здрави битки до края на сезона, защото всички искат да ни победят. Разполагаме с добри футболисти и се надявам, че ще завършим сезона подобаващо”, каза той.

 

„Щастлив съм в Челси. Старая се да мисля положително, въпреки всичко. Трябва да вкарам само няколко гола, за да възвърна самочувствието си. Обичам да играя с топката често, да създават интересни положения. Всичко е наред при мен в психологически план, просто ми трябват голове”, добави Азар. 

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон