"Моряците" ще търсят отмъщение от "акулите" днес

"Моряците" ще търсят отмъщение от "акулите" днес

Мачът е от 13:30 часа в Бургас

Черноморец и Черно море излизат един срещу друг в морското дерби на "А" група. Бургазлии приемат варненци днес от 13,30 ч. на стадион "Лазур". Тимът на Сте­фан Генов ще иска да си върне за загубата от Черноморец през есента вкъщи с 0:2, но ще е без голямата си звезда Ермес Паломино.
 
СХЕМИТЕ
Черноморец ще играе в познатото 4-5-1, като на върха на атаката ще бъде Яник Боли. Проме­ни ще има в защитата на домакините, като Георги Терзиев ще играе в цен­търа, а младокът Крум Стоянов ще е ляв бек. Черно море ще действа в схема 4-2-3-1. Атаката ще води Миро Манолов, а зад него ще са Божи­лов, Фернандес и Дончо Атанасов.
 
КОНТУЗЕНИТЕ
Контузени за Черномо­рец са Димитър Телкий-ски и Самвел Мелконян, а Дянков и Фо-Поре са наказани. Аут за гостите поради контузия е Ермес Паломино.
 
В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ
Черноморец направи равенство 1:1 със Славия в София. Черно море победи Локо Сф вкъщи с 3:0. 
ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“