Хауърд Уеб свири Байерн Мюнхен - Реал Мадрид

Хауърд Уеб свири Байерн Мюнхен - Реал Мадрид

Хауърд Уеб ще ръководи футболната среща от полуфиналите на Шампионската лига между отборите на Байерн Мюнхен и Реал Мадрид, която ще се играе във вторник на стадион "Алианц арена", обявиха от УЕФА

Хауърд Уеб ще ръководи футболната среща от полуфиналите на Шампионската лига между отборите на Байерн Мюнхен и Реал Мадрид, която ще се играе във вторник на стадион "Алианц арена", обявиха от УЕФА.

Английският елитен рефер, който е на 40 години, вече има сериозен опит зад гърба си. Той има в кариерата си финал в Шампионската лига, а освен това ръководи мача за златните медали на Световното първенство по футбол през 2010 година. През сезона 2011/2012 година Уеб е свирил 42 футболни срещи, включително четири от най-елитния европейски клубен турнир.

Той обаче не е бил главен съдия на мач на Байерн или Реал Мадрид през тази кампания. От УЕФА все още не са решили кой да бъде съдия на другия полуфинал в турнира, в който в сряда на "Стамфорд бридж" ще премерят сили отборите на Челси и Барселона. Реваншът от полуфиналите на турнира между тимовете на Реал Мадрид и Байерн Мюнхен на стадион "Сантяго Бернабеу" е на 25 април.