Иван Вутов: Берое ще е на финал с Литекс

Иван Вутов: Берое ще е на финал с Литекс

"При този формат на А група заралии няма как да загубят третото място", смята той

Според бившия наставник на Берое Иван Вутов тимът ще направи интересен мач с Лудогорец и ще се класира за финал за купата.

 

"Смятам, че Петър Хубчев ще заложи в тази среща на открит и атакуващ футбол. Досегашният по-дефанзивен стил, макар да не радва окото, в голяма степен беше печеливш и носеше точки. Към момента не красотата в играта, а резултатите са водещи за Берое. При този формат на А група заралии няма как да загубят третото място, а при успех над Лудогорец може да се закачат за второто. Битката там ще е с Левски. Убеден съм, че момчетата на Хубчев са основен фаворит за купата. Те едва ли ще срещнат проблеми в полуфинала с ЦСКА. Очертава им се финал срещу Литекс", сподели специалистът, водил и сините си в кариерата.

 

"Прави ми впечатление, че доста от отборите от А група дават път на млади футболисти, визирам най-вече Славия и Ботев. С тази политика те искат да видят в игрова обстановка по-младите си кадри, за да ги подготвят за идният сезон. Берое също може да погледне по-сериозно в тази насока", добави Вутов.

БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига