Агуеро купи тренировъчно игрище за бившия си клуб

Агуеро купи тренировъчно игрище за бившия си клуб

"Това е огромен жест към нас и с него той си гарантира завинаги признателността на феновете и всички в клуба", каза Уго Мояно, президент на Индепендиенте

Звездата на Манчестър Сити Серхио Агуеро е закупил, а впоследствие и дарил тренировъчно игрище, което да се ползва от бившия му клуб Индепендиенте, съобщиха от ръководството на аржентинския гранд.

 

Това е поредната инвестиция, с която 27-годишният нападател помага на закъсалия финансов клуб.

 

"Това е огромен жест към нас и с него Агуеро си гарантира завинаги признателността на феновете и всички в клуба", каза Уго Мояно, президент на Индепендиенте.

 

Аржентинският национал от години помага под различни форми на клуба, от който тръгна бляскавата му кариера. Наскоро Агуеро обяви, че ще се завърне в Индепендиенте, след като договорът му с Манчестър Сити изтече през 2019 година.

Бензема пред раздяла с вицешампиона на Саудитска Арабия

Французинът е нежелан от треньора на тима

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил

Швейцарски национал пред трансфер в САЩ

Атланта Юнайтед е близо до финализирането на трансфера на нападателя Бреел Емболо от френския Рен, съобщи изданието The Athletic.

Инфантино задейства плана за Мондиал с 64 отбора

Президентът на ФИФА Джани Инфантино продължава да подкрепя възможността броят на участниците на световните първенства да бъде увеличен до 64, твърди The Times

Разкриха цялата грозна истина за смъртта на Марадона

Делото за кончината на Диего Марадона навлезе в драматична фаза след ключови съдебни разкрития, уличаващи лекуващия го медицински екип в престъпна небрежност.