Илиан Илиев за последно води Берое срещу родния Черно море

Илиан Илиев за последно води Берое срещу родния Черно море

Ивко Ганчев ще ръководи заралии в последните три мача, обяви Петър Хубчев

„Помощник – треньорът на зелено-белите Ивко Ганчев ще ръководи тима на „Берое” след предстоящия мач с „Черно Море”. Илиан Илиев ще помага на отбора до края на първенството”, заяви на пресконференция спортно-техническият директор на клуба Петър Хубчев. 

„Ще се опитаме да съберем новия екип и по-плавно да поеме работата на отбора. Нашата основна цел е пълно себераздаване на целия екип, на футболистите”, допълни Хубчев, като заяви, че е ясна подготовката на тима за лятото.
Последните три мача от пролетния полусезон за „Берое” ще поеме Ивко Ганчев. Това са срещите с Левски, Ботев (Враца) и Миньор (Перник). 

Както е известно Илиан Илиев става треньор на Левски от новия сезон. 

По време на пресконференцията стана ясно още, че днес Елиаш Да Силва ще бъде опериран от херния и няма да е на разположение на треньора  до края на първенството. 

Питас: Уверени сме в това, което ни предстои

Голмайсторът на ЦСКА Йоанис Питас сподели мнението си след убедителната победа с 5:0 над Спартак Варна

Томаш след 5:0: Наслада за окото, футболистите трябва да са стъпили на земята

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш коментира убедителната победа с 5:0 над Спартак Варна.

Николай Киров призна: Далеч сме от нивото за елита

Треньорът на Спартак Варна – Николай Киров, каза, че „соколите“ имат много проблеми и не са успели изобщо да се противопоставят на ЦСКА при загубата с 0:5

ЦСКА напомпа самочувствието с 5:0 над Спартак Варна (ВИДЕО)

"Армейците" с една от най-убедителните си победи седмица преди финала за Купата

Йовичевич: За тях мачът беше по-важен

Игор Йовичевич каза, че Черно море е играл на живот или смърт срещу Лудогорец, и заслужено е победил неговите играчи с 2:0

Илиан Илиев: Ако има нещо, което да подобряваме – това е самочувствието

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира победата над Лудогорец с 2:0

Черно море победи Лудогорец с два бързи гола и излезе трети (ВИДЕО)

"Моряците" изпревариха Арда в класирането

БФС обяви всички наказния след последния кръг, Славия и Локо Сф с най-солени глоби

Славия и Локомотив София отнесоха най-високи глоби след последните мачове в елита.

Ботев Пловдив обяви, че кампанията с продажбата на акциите е неуспешна

Ръководството на Ботев (Пловдив) излезе с информация относно неуспешната кампания с продажбата на 30% от акциите на клуба