Берлускони: Алегри ще бъде треньор на Милан през следващия сезон

Берлускони: Алегри ще бъде треньор на Милан през следващия сезон

Силвио Берлускони подчерта, че Милан няма намерение да заменя треньора Масимилиано Алегри в края на сезона. Редица информации подсказваха, че „росонерите” са готови да се разделят с настоящия им треньор, ако не успеят да защитят титлата си.

Силвио Берлускони подчерта, че Милан няма намерение да заменя треньора Масимилиано Алегри в края на сезона. Редица информации подсказваха, че „росонерите” са готови да се разделят с настоящия им треньор, ако не успеят да защитят титлата си.
 
Въпреки това, Берлускони даде да се разбере, че 44-годишният специалист ще води отбора през сезон 2012/13.
 
„Дали все още имам вяра на Алегри? Да, вече го утвърдих като треньор на Милан за следващия сезон”, каза Берлускони пред репортери.
 

Алегри беше назначен за треньор на Милан през лятото на 2010 г. и изведе тима от „Сан Сиро” до „Скудетото” в първия му сезон начело. В момента росонерите заемат второто място в класирането, изоставайки от лидера Ювентус с 1 точка два кръга преди края на шампионата.  

Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“

ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни (ВИДЕО)

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе! (ВИДЕО)

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана

Гасперини: Близо сме до целта

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини изрази задоволството си след успеха с 2:0 над Лацио в дербито

Винисиус спаси Реал Мадрид от нов резил срещу закъсалия Севиля (ВИДЕО)

Реал Мадрид постигна трудна победа с 1:0 като гост на Севиля в двубой от 37-ия кръг на испанската Ла Лига

Нюкасъл запрати със страшна сила Уест Хем към Чемпиъншип (ВИДЕО)

„Свраките“ удариха „чуковете“ с 3:1 във Висшата лига