Английският финал в „Крусибъл” става все по-вероятен

Английският финал в „Крусибъл” става все по-вероятен

Рони О’Съливан и Али Картър са много близо до повторение на мача за титлата от 2008-а

Любимецът на феновете Рони О’Съливан изигра много силна втора сесия от полуфинала си срещу Матю Стивънс и поведе с 11-5 фрейма, след като спечели въпросния сеанс с 6-2 игри.

В другия полуфинал от тазгодишния световен шампионат по снукър Али Картър също увеличи преднината си от вчера и вече се наслаждава на комфортния аванс от 14-10 фрейма срещу Стивън Магуайър. Първата сесия днес, и общо втора за двубоя им, бе спечелена от Капитана с 5-3 части, а вечерта двамата състезатели си поделиха по 4 фрейма.

Така вече сме много близо до повторение на финала от 2008-а година, когато О’Съливан се наложи над Картър с 18-8. 

Влади Николов
Сабльорите 14-и на Европейското

Българският отбор на сабя за мъже се класира на 14-о място на Европейското първенство по фехтовка в Антони (Франция).

Американка с нов световен рекорд на 50 метра свободен стил

"Аз съм в шок, не знам какво да кажа", бе първият коментар на Кейт Дъглас

Сабльорките ни в топ 8 на Европа отборно

Българският женски отбор на сабя в състав Йоана Илиева, Олга Храмова, Емма Нейкова и Вероника Василева влезе в топ 8 на Европейското първенство по фехтовка в Антони (Франция). 

Зелена светлина за изграждане на съпътстващ гребен канал в Пловдив

Кметът Костадин Костадинов е обещал средства за закупуването на проблемен имот да влязат в бюджета

Йоана Илиева е седма на Европейското първенство по фехтовка

Българката бе на крачка от медал

Общо 20 медала за България след първите 2 дни на Световното за спортисти със синдром на Даун 

След първия ден вчера равносметката беше седем отличия