Японската гимнастичка ще претърпи операция в София

Японската гимнастичка ще претърпи операция в София

Японската състезателка от ансамбъла Юка Ендо ще претърпи операция в болница Токуда в София

Японската състезателка от ансамбъла Юка Ендо ще претърпи операция в болница Токуда в София. Ендо получи контузия в началото на съчетанието с пет топки на Япония от многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в София. Оказа се, че тя има дислокация на тазобедрената става.

Японският отбор е искал тя да бъде незабавно транспортирана до родината си, но лекарския екип е заявил, че пътуването е рисковано за здравето й. Организаторите на състезанието са били готови да осигурят спешно самолетни билети. Днес Ендо ще бъде оперирана в болница Токуда от най-добрите специалисти в България.

Плувците ни с национален рекорд на европейското

Щафетата на България на 4 по 200 метра свободен стил постави нов национален рекорд по време на европейското първенство по плуване

Габриела Георгиева се класира за европейски полуфинал на 200 м гръб

Габриела Георгиева се класира за полуфиналите на 200 метра гръб за жени на европейското първенство по плуване в Париж.

Весела Лечева и легендарен доброволец с почетни медали от Световното гребане

Румяна Стоянова в топ 10 на първенството на планетата в Пловдив

50 г. от Монреал 1976 – Световното гребане на крака пред първите ни олимпийски шампионки и медалистки

Световното гребане, Българската федерация и организационният комитет на международните домакинства в Пловдив почетоха първите олимпийски шампиони и медалисти на България в гребането.

Румяна Стоянова с победа и полуфинал на Световното по гребане в Пловдив

Румяна Стоянова спечели четвъртфиналната си серия и се класира на полуфинал в женския скиф на Световното първенство по гребане до 19 г. в Пловдив.

Две български лодки на четвъртфинал на Световното по гребане в Пловдив

Две български лодки се класираха за четвъртфиналите на Световното първенство по гребане за мъже и жени до 19 години, което се провежда в Пловдив.