Светльо Дяков за пробива на играчи на Локо (София): Фантазия (+видео)

Светльо Дяков за пробива на играчи на Локо (София): Фантазия (+видео)

"Очаквам труден мач с Черноморец, заслужават да са 3-и", каза още халфът

"Приказките, че сме се опитвали да подкупваме играчи на Локомотив София ми звучат като фантазия", сподели халфът на Лудогорец Светослав Дяков в днешното студио Дерби, предаде репортер на Novsport.com.
 
Вчера разградчани надиграха "железничарите" с 1:0 на стадион "Българска армия", а след това заваляха обвинения и от двата лагера. Локомотив заявиха, че някои техни играчи са получили обаждания с цел "пробиване", докато Лудогорец например се оплакаха, че тревата на стадиона е била прекалено висока. 
 
"Всеки трябва да си погледне отбора. Имахме положения, не ги реализирахме. Тревата наистина бе висока. Приказките, че сме се опитали да подкупваме техни футболисти обаче ми звучат като фантазия", сподели бившият играч именно на Локомотив София.

 
Той добави, че се надява и на нови мачове за националния тим на България. "Надявам се на повиквателна, националният отбор го чакат два тежки мача със силни отбори. Чакам ги с нетърпение и дано получа повиквателна", заяви Дяков. 

 
По повод предстоящото домакинство на Черноморец, Дяков сподели, че срещата няма да е никак лесна за отбора му. 
 
"Очаквам много труден мач с Черноморец. Играят открит и бърз футбол, треньорът им е тактически грамотен. Заслужават да са трети в края на сезона", добави той. 
ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“