Йовов, Пинто, Рамос, Гаджев и Димов не тренираха с Левски

Йовов, Пинто, Рамос, Гаджев и Димов не тренираха с Левски

Иво Тонев смъмри играчите на заниманието, заради загубата с 2:3 от Локо (Пловдив)

Пет човека от титулярите не взеха участие в днешната тренировка на сините, която се проведе на "Герена". Става дума за Христо Йовов, Нуно Пинто, Кристовао Рамос, Владимир Гаджев и Даниел Димов. От щаба на "сините" разкриха, че петимата не се подготвят с тима поради различни болежки. 
 
Очаква се повечето от тях да се възстановят за мача на тима срещу Берое, който ще се играе в петък от 20.00 часа на стадион "Георги Аспарухов".
 
Междувременно изпълнителният директор на Левски Иво Тонев посети заниманието, като разговаря с треньорите и футболистите. Той потърси обяснение от подопечните си за загубата с 2:3 от Локомотив (Плодви). 
 
Припомняме, че Тонев остана крайно разочарован от поведението на играчите в мача със "смърфовете". 
 
След двубоя, директорът на клуба заяви, че част от състезателите не заслужават да играят в Левски.
Основен футболист на Локо (Пд) се присъедини към лагера на тима

Полузащитникът ще започне своята девета година при “смърфовете”

Вечно дерби на пазара: ЦСКА иска трансферна цел на Левски

ЦСКА проявява интерес към централния защитник на Каза Пиа Жоао Гулар

Динамо Загреб взе талант на Барселона

Барселона и Динамо Загреб постигнаха споразумение за трансфера на Дани Родригес

Черно море се подсили с португалско крило

ПФК Черно море привлече шестото си ново попълнение за лятната селекция, след като подписа с португалското крило Дуарте Мигел да Силва Барандаш

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.

Смениха съдиите за реванша на Левски срещу Борац

УЕФА смени съдийската бригада за реванша между Левски и Борац Баня Лука от първия предварителен кръг на Шампионската лига