Юнайтед и Байерн си харесаха един и същ ляв бек

Юнайтед и Байерн си харесаха един и същ ляв бек

Лейтън Бейнс от Евертън е целта пред двата гранда

 

Манчестър Юнайтед и Байерн Мюнхен си харесаха един същ играч. Става дума за левия бек на Евертън Лейтън Бейнс.

27-годишният англичанин хваща окото на сър Алекс от доста време насам, а 70-годишният наставник желае да има добра алтернатива на Патрис Евра, който навършва 31 години следващата седмица, пише „Мирър”.

Конкуренцията на „червените дяволи” идва от Германия. Байерн ще гради състав, с който да си върне титлата в Бундеслигата, станала притежание на Борусия Дортмунд в две поредни години.

Дейвид Мойс предупреди всички, че иска да задържи звездите си през лятото, но Евертън не може да предложи на Бейнс мачове в Шампионската лига.

Бейнс има три години до края на контракта си с „карамелите” и това дава спокойствие на Мойс, че не може да го загуби без пари.
На Острова оценяват Лейтън Бейнс на около 15 млн. паунда в момента.

 

Нюкасъл запрати със страшна сила Уест Хем към Чемпиъншип

„Свраките“ удариха „чуковете“ с 3:1 във Висшата лига

Спалети: Не сме погубени

Наставникът на Ювентус Лучано Спалети беше категоричен, че не бива да се драматизира след загубата от Фиорентина с 0:2, която драстично намали шансовете на тима да се класира за Шампионска лига

Чеферин нападна ФИФА за цените на билетите за Мондиала

Президентът на УЕФА Александър Чеферин отправи сериозна критика към ФИФА и нейния президент Джани Инфантино заради цените на билетите за предстоящото Световно първенство през 2026 година

ОБЗОР: Лийдс удари Брайтън, Съндърланд обърна Евертън във Висшата лига (ВИДЕО)

Вижте как завършиха мачовете от предпоследния кръг

ЛАСК направи дубъл в Австрия за пръв път от над 60 години! (ВИДЕО)

ЛАСК Линц е новият шампион на Австрия

Българин отново ще играе в Бундеслигата! (ВИДЕО)

Българският национал Лукас Петков ще играе в Бундеслигата през следващия сезон с Елверсберг