Петя Неделчева се класира за осминафиналите на сингъл и на двойки жени на републиканското първенство

Петя Неделчева се класира за осминафиналите на сингъл и на двойки жени на републиканското първенство

Най-добрата българска състезателка Петя Неделчева от клуб Левски-Люлин се класира за осминафиналите на сингъл и на двойки жени на републиканското първенство по бадминтон, което се провежда в столичната зала "София"

Най-добрата българска състезателка Петя Неделчева от клуб Левски-Люлин се класира за осминафиналите на сингъл и на двойки жени на републиканското първенство по бадминтон, което се провежда в столичната зала "София".

В първия кръг на сингъл номер 1 в схемата разгроми Мира Георгиева (Гълъбово) с 21:4, 21:1 и на осминафиналите ще играе с Калина Касабова (НСА).

На двойки жени Неделчева и Диана Димова почиваха в първия кръг като номер 1 в схемата, а на осминафиналите ще играят с Бозева/Янева (НСА).

На смесени двойки Неделчева записа победа и загуба заедно с 13-годишния Димитър Янакиев. Първо те победиха с 21:6, 21:13 Пешев/Касабова (НСА), а след това загубиха от Иван Русев/Деляна Трандева (ВИАС) с 20:22, 20:22.

Победи на сингъл при мъжете постигнаха националите Пейо Бойчинов, Красимир Янков, Стилиян Макарски и Борис Кесов. Републиканското първенство продължава до около 20.00 часа тази вечер с осминафиналите в петте категории. Шампионатът продължава в събота и неделя в зала "София".

Сестри Стоеви с бронз на турнир в Швейцария

Европейските шампионки Габриела Стоева и Стефани Стоева спечелиха бронзов медал на двойки жени на турнира по бадминтон от сериите "World Tour Super 300“ в Базел (Швейцария) с награден фонд 250 хиляди долара.

Белчо Горанов вече е генерален секретар в родната борба

Решението бе утвърдено от Управителния съвет

Лечева: БОК  няма бюджет за 2026 година

Българският олимпийски комитет все още няма приет бюджет за 2026 година заради продължаващата институционална криза.

„Мистерия в разцвет“ на MrBit предлага нови награди и изненади за играчите

Сезонните промоции често предоставят допълнителни възможности за забавление

"Левски" и "Берое" ще се срещнат на виртуалния терен, дни преди официалния им мач в efbet лига

Обявиха пълната програма за шестте състезателни дни

Цветомир Ереминов ще участва на европейското първенство по скокове във вода

Цветомир Ереминов ще вземе участие на Европейското първенство по скокове във вода, което ще се проведе от 31 юли до 16 август във френската столица Париж, съобщават от БФ Плувни спортове.