Тиралонго спечели седмия етап от колоездачната обиколка на Италия

Представителят на домакините триумфира по 205-километровата дистанция от Риканати до Рока ди Камбио за 5:51.03 часа

Представителят на домакините Паоло Тиралонго от отбора на "Астана" спечели седмия етап от колоездачната обиколка на Италия.
Тиралонго триумфира по 205-километровата дистанция от Риканати до Рока ди Камбио за 5:51.03 часа.

Той изпревари във финален спринт сънародника си Микеле Скарпони от "Лампре". Трети на 3 секунди завърши Франк Шлек (Люксембург) от "РадиоШак".

Канадецът Райдър Хеседал от "Гармин", който завърши пети днес на 5 секунди зад победителя, поведе в генералното класиране с общо време 26:16.53 часа.

Тиралонго излезе на второ място с изоставане от 15 секунди, а трети на 17 секунди е Хоаким Родригес (Испания) от "Катюша".

България завърши на 10-о място на Световната купа по фехтовка

Карлос Насар: Никога не бих предал хората, които ме подкрепят

„Отивам в Париж, за да зарадвам България“

Министър Глушков присъства на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“

Йоана Илиева и Олга Храмова във втория ден на Световната купа по фехтовка в Пловдив

Зам.-министър Петър Младенов награди участниците в спортния празник на училище „Питагор“