Пирин (Разлог) се задържа на върха след победа в Пазарджик

В сряда Пирин (Разлог) приема Септември (София), а Пирин (Благоевград) гостува на Места (Хаджидимово)

Отборът на  Пирин (Разлог) остана на върха в Югозападната "В"група, след победа с 2:0 като гост на Хебър (Пазарджик) в среща от 34-ия кръг на шампионата, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Тодор Пандев и Ивайло Иванов-Папен вкараха попаденията за тима на Иван Стойчев, който продължава да е лидер с 81 точки. Вторият Пирин (Благоевград) е със 79 точки и днес записа служебна победа срещу Левски (Елин Пелин).

В сряда Пирин (Разлог) приема Септември (София), а Пирин (Благоевград) гостува на Места (Хаджидимово). Дербито на кръга бе в Дупница,където местният Марек победи трудно с 1:0 Рилски спортист.

Единственото попадение вкара през първата част Емил Виячки, а домакините останаха с човек по-малко на терена 15-минути преди края на срещата. Ето и всички резултати от 34-ия кръг на Югозападната "В" група.

Ето и всички резултати от 34-ия кръг*:
Велбъжд (Кюстендил) –Витоша (Долна Диканя) 3:2
Пирин (Благоевград) – Левски (Елин Пелин)  3:0 служ.
Струмска слава (Радомир) – Места (Хаджидимово) 1:1
Чепинец (Велинград) – ОФК Хебър (Пазарджик) 3:0 служ.
ОФК Костинброд – Витоша (Бистрица) 3:1
ОФК Марек 2010 (Дупница) – Рилски спортист (Самоков) 1:0
Септември (София) – Миньор (Бобов дол) 1:1
Хебър (Пазарджик) – Пирин (Разлог) 0:2
Беласица (Петрич) – Германея (Сапарева баня) 7:0

*В следващия кръг в сряда Пирин (Разлог) приема Септември (София), а Пирин (Благоевград) гостува на Места (Хаджидимово).