Адебайор: Водим преговори, за да остана в Тотнъм

Адебайор: Водим преговори, за да остана в Тотнъм

"Наслаждавах се на всяка минута от престоя си тук", признава тогоанският нападател

Емануел Адебайор обяви, че има желание да стане собственост на Тотнъм и да продължи да играе за „шпорите”.

Нападателят бе преотстъпен на "Уайт Харт Лейн" през изминалия сезон от Манчестър Сити и се представи силно, като за 37 мача във всички турнири вкара 18 гола и направи 12 асистенции.

"Наслаждавах се на всяка минута от престоя си в Тотнъм. Работим сериозно с президента, за да премина за постоянно в отбора", призна Адебайор, който има още 2 години от договора си с Манчестър Сити, но е ясно, че няма бъдеще при „гражданите”.

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача