Пушката за втори път учител по физическо

Пушката за втори път учител по физическо

Пушката за втори път става учител по физическо

Волейболистът Евгени Иванов – Пушката ще води час по физическо възпитание в столичното 74 СОУ „Гоце Делчев” като част от Националната кампания „Аз обичам спорта” на Министерството на физическото възпитание и спорта.

Утре, 6 юни (сряда), от 13,30 ч. учениците от 6 клас на 74 СОУ ще имат възможност да научат лично от бившия играч на ЦСКА тънкостите във волейболната игра.

Пушката за втори път става учител по физическо възпитание като част от Националната кампания на МФВС. Миналата година  физкултурния салон на столичното 54 СОУ „Свети Иван Рилски” се оказа тесен след като учениците от 4 клас разбраха, че един от най-добрите волейболисти на България ще им е даскал за 1 час.

Целите и задачите на кампанията „Аз обичам спорта” и инициативата „Часът по физическо” са да се покаже спортът като алтернатива на зависимости, дискотеки, агресия, компютърни игри и чат, да се научат децата и техните семейства да спортуват.

Вицешампионът Локомотив Авиа надви Пирин Рз, Нефтохимик 2010 се наложи над Дея спорт

Вижте подробности

Левски обърна Монтана в първия четвъртфинал

“Сините” са на победа от полуфиналите

Златен гейм върна Добруджа във волейболния елит

Добрич ликува след 3:0 над Металург

Марица, Левски и ЦСКА на полуфиналите в женското волейболно първенство

Отборите на Марица, Левски и ЦСКА се класираха за полуфиналите в женското волейболно първенство, след като спечелиха с по 2:0 победи своите четвъртфинални серии.

Александър Николов с 25 точки класира Кучине Лубе Чивитанова на полуфинал (ВИДЕО)

Българският волейболист Александър Николов отново беше най-добър за отбора на Кучине Лубе Чивитанова и реализира 25 точки за победата с 3:1 гейма (25:22, 25:27, 25:17, 26:24) над защитаващия титлата си в италианското волейболно първенство тим на Трентино.

ОБЗОР: Марица стартира успешно в плейофите, ЦСКА, ЦПВК и Левски също бият в НВЛ

Вторите срещи от четвъртфиналите са насрочени за 19 март