Левски и М-Тел продължават партньорството си с още една година

Левски и М-Тел продължават партньорството си с още една година

Ръководството на Левски и спонсорът М-Тел продължават партньорството си с още една година, съобщава официалният сайт на "сините"

Ръководството на Левски и спонсорът М-Тел продължават партньорството си с още една година, съобщава официалният сайт на "сините".

За 14-та поредна година М-Тел ще подкрепи клуба. Телекомът спонсорира Левски от 1998 година.

С дългогодишната и последователна подкрепа на Левски М-Тел затвърждава позициите си на един от най-големите инвеститори в българския спорт. Освен зад клуба, телекомът застава зад Националния отбор по футбол, Българската федерация по тенис, Българската федерация по ски, Български олимпийски комитет.

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“