Наполи се справи с Торино и си върна второто място (ВИДЕО)

Верона удари шампиона Юве в последния мач на Лука Тони

Наполи победи Торино като гост в среща от предпоследния 37-и кръг на Серия А. Двубоят завърши при резултат 2:1 и по този начин отборът на треньора Маурицио Сари си върна второто място в класирането. Нападателят Гонсало Игуаин отново се разписа и влезе в историята на първенството.

Аржентинецът откри резултата в 12-ата минута. Това бе неговият гол номер 33 за този сезон. За последно футболист е вкарал толкова през сезон 1958/59 – нападателят на Интер Антонио Анджелило.

Игуаин е едноличен голмайстор през този сезон в Серия А. На второ място е играча на Милан Карлос Бака, който има 16 гола по-малко.

Хосе Кайехон направи 2:0 в 20-ата минута, а крайният резултат бе оформен в 66-ата от Бруно Перес.

Трети в класирането е Рома със 77, с две по-малко от Наполи. По-рано днес „римските вълци” удариха Киево с 3:0. Торино е 11-и с 45 точки.

В другия двубой, който се игра по същото време, последният в таблицата Верона се поздрави с успех над шампиона Ювентус – 2:1. Това бе последния мач в кариерата на легендарния нападател Лука Тони.

Той откри резултата в 43-ата минута, като бе точен от дузпа. Преднината бе удвоена от Вивиани малко след почивката.

Голът за „старата госпожа” реализира Пауло Дибала в четвъртата минута на добавеното време.

Олимпиакос пак би Астън Вила и е на финал (ВИДЕО)

Гърците ще спорят с Фиорентина за трофея, отстраниха последния английски тим в Европа

Невиждано: Аталанта на финал в Европа (ВИДЕО)