Искан от Левски решава за трансфер до 16 юни

Искан от Левски решава за трансфер до 16 юни

Следеният в последно вре­ме от Левски Карл Меджани сподели пред алжирските ме­дии, че ще решава своето бъдеще след 16 юни

Следеният в последно вре­ме от Левски Карл Меджани сподели пред алжирските ме­дии, че ще решава своето бъдеще след 16 юни. В момен­та защитникът на френския Аячо е на лагер с националния отбор на Алжир, като записа пълни 90 минути при победа­та на зелените над Руанда с 4:0 в квалификациите в зона Африка. Той се яви на прес­конференция заедно с друг негов съотборник, следен от сините - Ислам Слимани, кой­то пък отбеляза две от по­паденията  срещу  Руанда.
 
Меджани заяви, че все още не е решил дали ще остане в се­гашния си отбор, или ще пре­мине в друг клуб. Освен за Левски бранителят е спряган и за няколко клуба от френс­ката Лига 1.
 
„Сега не мога да говоря за бъдещето си. Представям се добре с екипа на Аячо и искам да продължим прогреса си във френското първенство. Още не съм решил дали ще остана, или ще си тръгна, ще взема това решение след 16 юни" каза Меджани.
 
Както наскоро ви съобщихме, алжирецът е един от вариантите на сините за нов централен защитник, след като този пост на този етап изглежда проблемен в състава на Илиан Илиев и привличането на стабилен играч е приоритет за лятна­та селекция на отбора. 
 
Мед­жани е впечатлил скаутите на Левски със силното си представяне във френската Лига 1. За последния сезон с екипа на Аячо алжирецът има изиграни 34 мача, от ко­ито 33 като титуляр, и 2 отбелязани гола.
Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали

На живо: Черно море - ЦСКА 1:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София

Локо София подчини Ботев Пд след късна драма в "Надежда"(ВИДЕО)

"Железничарите" не изпуснаха победата

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда 0:2

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук

ЦСКА с най-доброто във Варна срещу Черно море

Вижте групата на "червените"