Електричката: Радвам се за Ботев, има да ги бием

Електричката: Радвам се за Ботев, има да ги бием

"Етър и Ботев са отбори с традиции, хубаво е, че се върнаха", каза капитанът на Локо (Пловдив)

Звездата на Локомотив (Пловдив) Здравко Лазаров се закани на градския съперник Ботев. "Канарчетата" се завърнаха в "А" група и през следващия сезон ще премерят сили с "черно-белите" в родния елит. "Електричката" е убеден в превъзходството на един от участниците ни в Лига Европа през следващия сезон.
 
"Радвам се и то много (за завръщането на Ботев в "а" група - б.р.). Радвам се както за Ботев, така и за Етър. Това са отбори с голямо име, авторитет и традиции в българския футбол, на които мястото им е в "А" група. Добре е, че ще имаме две градски дербита следващия сезон. Има да ги бием…", сподели в интервю за "Меридиан Мач" ветеранът.
 

Запитан дали е убеден в победите на Локомотив в предстоящите дербита, Здравков отговори с увереност: "Убеден съм, разбира се. Та ние побеждаваме Левски неизменно в последните години, не очаквам и с Ботев да имаме проблеми. Ще ги бием".