Любо Ганев: Оставка Радо Стойчев не е депозирал още, надявам се да я депозира

Любо Ганев: Оставка Радо Стойчев не е депозирал още, надявам се да я депозира

Стана ясно още, че на срещата между федерацията и волейболния отбор не е обсъждано кой ще бъде треньор по време на Олимпийските игри в Лондон.

Членът на УС на БФВолейбол Любо Ганев заяви, че Радостин Стойчев все още официално не е подал оставка. Вчера Стойчев заяви, че ще предприепе действия по прекратяване на своя договор с родната федерация. 
 
„Оставка не е депозирал още, надявам се да я депозира”, каза Любо Ганев преди официалната пресконференция на БФВолейбол в столичен хотел, предаде репортер на Novsport.com.

Стана ясно още, че на срещата между федерацията и волейболния отбор не е обсъждано кой ще бъде треньор по време на Олимпийските игри в Лондон. 

След отказването на Радостин Стойчев от поста на селекционер на "трикольорите", на мачовете от Световната лига в Аржентина отборът ще бъде воден от Найден Найденов и Георги Петров.
 

 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”

Бленджини: Страхотно представяне

Селекционерът на мъжкия национален отбор по волейбол Джанлоренцо Бленджини бе щастлив след успеха срещу Украйна в Лигата на нациите

ВЕЛИКОЛЕПНО! България разби Украйна с 3:1 (ВИДЕО)

Бардаров подпечата победата с три аса от сервис